Konkurs na stanowisko Manager Nauki - Dziekan Wydziału

Szkoła Wyższa im. Bogdana Jańskiego

ogłasza konkurs na stanowisko

Manager Nauki - Dziekan Wydziału

Wymagania kluczowe:

- stopień naukowy doktora lub doktora habilitowanego w jednej z dziedzin  nauki: społeczne (pedagogika, zarządzanie), ekonomiczne (ekonomia, zarządzanie), techniczne (architektura, urbanistyka),

- podjęcie zatrudnienia jako podstawowe miejsce pracy.

Wymagania dodatkowe:

- doświadczenie biznesowe/menedżerskie,

- znajomość  przepisów prawa o szkolnictwie wyższym oraz przepisów prawa finansowego,

- umiejętności marketingowe i interpersonalne,

- kreatywność i upór w dążeniu do celu.

Zakres obowiązków:

- tworzenie i wdrażanie strategii rozwoju podstawowej jednostki organizacyjnej,

- nadzór nad działalnością dydaktyczną i naukową jednostki, zapewnienie prawidłowej organizacji toku studiów,

- nadzór nad administracją i gospodarką finansową jednostki,

- nawiązywanie kontaktów z organizacjami, negocjowanie umów i porozumień,

- koordynowanie działań marketingowych jednostki

- współpraca z podmiotami gospodarczymi i innymi instytucjami.

Oferujemy:

- pracę w jednej z najstarszych Uczelni niepublicznych w Polsce,

- stabilne zatrudnienie,

- możliwość rozwoju zawodowego.

Wymagane dokumenty:

- list motywacyjny,

- CV z wykazem dorobku naukowego, dydaktycznego i organizacyjnego,

- kopia o nadaniu stopnia naukowego lub tytułu naukowego,

- zarys strategii rozwoju dla Wydziału,

- propozycja oczekiwań finansowych,

- podpisane wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych:  „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przedstawionych przez mnie dokumentach dla potrzeb niezbędnych do realizacji procedury konkursowej w Szkole Wyższej im. Bogdana Jańskiego – zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).