Bezpłatna Wiedza on-line dla studentów i pracowników Jańskiego

Serdecznie zapraszam do przetestowania nowej, ulepszonej strony oraz do rejestracji na portalu www.aleBank.pl

Szkoła Wyższa im. Bogdana Jańskiego ma bezpłatny dostęp do archiwalnych i bieżących numerów pism Wydawnictwa Centrum Prawa Bankowego i Informacji tj.:

• „Miesięcznik Finansowy BANK"
  • "Nowoczesny Bank Spółdzielczy"
  • "Kurier Finansowy"
  • „Finansowanie Nieruchomości”
  • „Europejski Doradca Samorządowy

Możliwość bezpłatnego korzystania z tych pism przez studentów i pracowników Uczelni wynika z faktu udziału w programie „Bankowość. Finanse. Samorząd – Wiedza on-line”. W pismach wypowiadają się uznani specjaliści ze świata biznesu, nauki i polityki gospodarczej. Pracę z tekstem ułatwiają opcje wyszukiwania, robienia notatek i drukowania.

Aby skorzystać z Programu wystarczy kliknąć TAK i zarejestrować się na stronie aleBank.pl. Otrzymuje się dostęp do aktualnych i archiwalnych wydań pism (dostępne on-line, po zalogowaniu się na stronie aleBank.pl